×
BAKANLIK
GENEL MÜDÜRLÜK
YÖK
ÜNİVERSİTELER
FEDERASYONLAR
FISU
EUSA
×
İSTANBUL
ANKARA
İZMİR
FAALİYET TAKVİMİ
FAALİYET SONUÇLARI
Anasayfa
Faaliyet Takvimi
FAALİYET TAKVİMİ
2023 - 2024
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2011 - 2012
BRANŞ SEÇİNİZ
ARTİSTİK BUZ PATENİ
ATICILIK
AYAK TENİSİ
BADMİNTON
BASKETBOL
BASKETBOL 3X3
BİATHLON
BİLARDO
BİLEK GÜREŞİ
BOKS
BOWLİNG
BUZ TIRMANIŞI
BUZHOKEYİ
CİMNASTİK
CURLING
DART
E-SPOR
FRİZBİ
FUTBOL
HADO
HALK DANSLARI
HENTBOL
HOKEY
JUDO
KAR VOLEYBOLU
KARATE
KAYAK ALP DİSİPLİNİ
KAYAK KUZEY DİSP.
KAYAKLA ATLAMA
KIZAK
KİCK BOKS
KORUMALI FUTBOL
MASA TENİSİ
MUAY THAI
OKÇULUK
PICKLEBALL
SALON ATLETİZM
SALON FUTBOLU
SALON OKÇULUK
SATRANÇ
SNOWBOARD
SPOR TIRMANIŞ
SPORTİF DRON
SQUASH
SU TOPU
SÜRAT PATENİ (SHORT TRACK)
TAEKWONDO
TENİS
VOLEYBOL
YÜZME
HEPSİ
ÜNİLİG
FETİH SPORFEST
GNÇ SPORFEST
DİĞER
SIRALAMA
FAALİYET ADINA GÖRE A-Z
FAALİYET ADINA GÖRE Z-A
BAŞLANGIÇ TARİHİNE GÖRE KÜÇÜK BÜYÜK
BAŞLANGIÇ TARİHİNE GÖRE BÜYÜK KÜÇÜK
BİTİŞ TARİHİNE GÖRE KÜÇÜK BÜYÜK
BİTİŞ TARİHİNE GÖRE BÜYÜK KÜÇÜK
FAALİYET ADI
BAŞLANGIÇ
BİTİŞ
SON BAŞVURU
1.
BOKS ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (2671)
30.05.2024
2.06.2024
23.05.2024
2.
OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1671)
21.05.2024
24.05.2024
10.05.2024
3.
CİMNASTİK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1673)
18.05.2024
29.05.2024
14.05.2024
4.
FUTBOL ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( KADIN ) (1672)
14.05.2024
19.05.2024
8.05.2024
5.
SATRANÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİVAS ( ERKEK - KADIN ) (1664)
13.05.2024
17.05.2024
7.05.2024
6.
HENTBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1667)
13.05.2024
19.05.2024
6.05.2024
7.
VOLEYBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1668)
10.05.2024
16.05.2024
6.05.2024
8.
BASKETBOL ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1666)
10.05.2024
17.05.2024
6.05.2024
9.
SPORTİF DRON ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1669)
9.05.2024
10.05.2024
3.05.2024
10.
HALK DANSLARI ÜNİLİG KLASMAN LİGİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ DiYARBAKIR ( ERKEK - KADIN ) (1661)
9.05.2024
12.05.2024
2.05.2024
11.
BADMİNTON SÜPERLİG SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SİVAS ( ERKEK - KADIN ) (1662)
9.05.2024
12.05.2024
2.05.2024
12.
FRİZBİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1628)
9.05.2024
10.05.2024
3.05.2024
13.
YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1660)
6.05.2024
8.05.2024
3.05.2024
14.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1652)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
15.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ADANA ( ERKEK - KADIN ) (1653)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
16.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (1654)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
17.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1655)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
18.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BURSA ( ERKEK - KADIN ) (1656)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
19.
BASKETBOL 3X3 ÜNİLİG GRUP MUSABAKALARI İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1657)
6.05.2024
8.05.2024
2.05.2024
20.
HADO ÜNİLİG 1. LİG İSTANBUL TOPKAPI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1659)
2.05.2024
5.05.2024
29.04.2024
21.
E-SPOR ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1663)
1.05.2024
5.05.2024
29.04.2024
22.
HADO ÜNİLİG SÜPERLİG İSTANBUL TOPKAPI ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1658)
1.05.2024
4.05.2024
29.04.2024
23.
SQUASH ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1629)
29.04.2024
30.04.2024
23.04.2024
24.
SPOR TIRMANIŞ ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1630)
25.04.2024
26.04.2024
17.04.2024
25.
KARATE ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GSİM KINDAM SPOR SALONU KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1623)
23.04.2024
25.04.2024
15.04.2024
26.
BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1651)
23.04.2024
25.04.2024
19.04.2024
27.
AYAK TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1647)
21.04.2024
23.04.2024
18.04.2024
28.
HADO ÜNİLİG SÜPER LİGE YÜKSELME ANADOLU 2. GRUBU ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1637)
20.04.2024
21.04.2024
15.04.2024
29.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1602)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
30.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1603)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
31.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1604)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
32.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ KIRKLARELİ ( ERKEK - KADIN ) (1606)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
33.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK ) (1607)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
34.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG HARRAN ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA ( ERKEK - KADIN ) (1608)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
35.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK ( ERKEK - KADIN ) (1609)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
36.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ NEVŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1610)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
37.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ HATAY ( ERKEK - KADIN ) (1611)
16.04.2024
20.04.2024
4.04.2024
38.
PICKLEBALL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1581)
15.04.2024
19.04.2024
12.04.2024
39.
SALON FUTBOLU 1. LİG . İSTANBUL ( KADIN ) (1632)
15.04.2024
3.06.2024
19.04.2024
40.
SALON FUTBOLU 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1633)
15.04.2024
3.06.2024
19.04.2024
41.
BASKETBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1634)
15.04.2024
3.06.2024
19.04.2024
42.
FUTBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1635)
15.04.2024
3.06.2024
19.04.2024
43.
VOLEYBOL 2. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1636)
15.04.2024
3.06.2024
19.04.2024
44.
BADMİNTON BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1580)
2.04.2024
5.04.2024
29.03.2024
45.
BİLARDO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1571)
26.03.2024
28.03.2024
20.03.2024
46.
E-SPOR ÜNİLİG TURNUVA . ( ERKEK - KADIN ) (1582)
25.03.2024
5.05.2024
27.03.2024
47.
SU TOPU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ( ERKEK ) (1565)
18.03.2024
21.03.2024
15.03.2024
48.
ATICILIK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GSİM ATIŞ POLİGONU TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1556)
15.03.2024
17.03.2024
8.03.2024
49.
HOKEY ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GAZİANTEP ( ERKEK - KADIN ) (1554)
7.03.2024
11.03.2024
1.03.2024
50.
SALON ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . BURSA ( ERKEK - KADIN ) (1548)
6.03.2024
7.03.2024
29.02.2024
51.
BADMİNTON BÖLGESEL LİG BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ BURDUR ( ERKEK - KADIN ) (1665)
2.03.2024
5.03.2024
20.03.2024
52.
HADO ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL GRAND PERA AVM HADO SAHASI İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1555)
27.02.2024
26.03.2024
26.02.2024
53.
DART ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1542)
22.02.2024
22.02.2024
15.02.2024
54.
BOWLİNG ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1527)
22.02.2024
23.02.2024
15.02.2024
55.
MUAY THAI ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK - KADIN ) (1516)
20.02.2024
23.02.2024
13.02.2024
56.
SALON OKÇULUK ÜNİLİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . SAMSUN ( ERKEK - KADIN ) (1510)
19.02.2024
22.02.2024
10.02.2024
57.
KAYAKLA ATLAMA KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1485)
17.02.2024
17.02.2024
2.02.2024
58.
KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1514)
16.02.2024
18.02.2024
9.02.2024
59.
BİATHLON KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1489)
15.02.2024
16.02.2024
8.02.2024
60.
KAYAK KUZEY DİSP. KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1490)
14.02.2024
15.02.2024
8.02.2024
61.
ARTİSTİK BUZ PATENİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1491)
13.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
62.
KIZAK KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1484)
13.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
63.
SÜRAT PATENİ (SHORT TRACK) KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1487)
13.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
64.
MASA TENİSİ 1. LİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1508)
13.02.2024
17.02.2024
7.02.2024
65.
MASA TENİSİ SÜPERLİG . KIRŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1509)
13.02.2024
17.02.2024
7.02.2024
66.
BUZ TIRMANIŞI KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1486)
12.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
67.
CURLING KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1488)
11.02.2024
13.02.2024
2.02.2024
68.
SNOWBOARD KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1481)
10.02.2024
11.02.2024
7.02.2024
69.
KAYAK ALP DİSİPLİNİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1482)
10.02.2024
11.02.2024
7.02.2024
70.
KAR VOLEYBOLU KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1483)
10.02.2024
13.02.2024
5.02.2024
71.
JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1479)
6.02.2024
8.02.2024
3.02.2024
72.
BUZHOKEYİ KIŞ OYUNLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI . ERZURUM ( ERKEK - KADIN ) (1480)
5.02.2024
9.02.2024
1.02.2024
73.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK ) (1506)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
74.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ AĞRI ( ERKEK - KADIN ) (1492)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
75.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK - KADIN ) (1493)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
76.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1494)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
77.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( KADIN ) (1495)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
78.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1496)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
79.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK - KADIN ) (1497)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
80.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE ( ERKEK - KADIN ) (1498)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
81.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK - KADIN ) (1499)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
82.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ISPARTA ( ERKEK - KADIN ) (1500)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
83.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK - KADIN ) (1501)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
84.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TOKAT ( ERKEK - KADIN ) (1502)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
85.
VOLEYBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ VAN ( ERKEK - KADIN ) (1503)
5.02.2024
9.02.2024
31.01.2024
86.
TAEKWONDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1478)
29.01.2024
31.01.2024
25.01.2024
87.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1507)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
88.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KARABÜK ( ERKEK ) (1511)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
89.
HENTBOL ÜNİLİG BÖLGESEL LİG MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MANİSA ( ERKEK ) (1512)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
90.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1535)
20.12.2023
5.12.2023
3.12.2023
91.
HENTBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1557)
20.12.2023
24.12.2023
19.12.2023
92.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK ( ERKEK - KADIN ) (1627)
18.12.2023
22.12.2023
14.11.2023
93.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA ( ERKEK - KADIN ) (1528)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
94.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( KADIN ) (1529)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
95.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN ( ERKEK ) (1530)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
96.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MUŞ ( ERKEK - KADIN ) (1522)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
97.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM ( ERKEK - KADIN ) (1523)
18.12.2023
22.12.2023
17.12.2023
98.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TRABZON ( ERKEK - KADIN ) (1524)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
99.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1525)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
100.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR ( ERKEK - KADIN ) (1526)
18.12.2023
22.12.2023
15.12.2023
101.
KORUMALI FUTBOL SÜPERLİG . ( ERKEK ) (1504)
16.12.2023
31.05.2024
25.05.2024
102.
KORUMALI FUTBOL 1. LİG . ( ERKEK ) (1505)
16.12.2023
31.05.2024
25.05.2024
103.
TENİS SÜPERLİG MERSİN ÜNİVERSİTESİ ( ERKEK - KADIN ) (1650)
11.12.2023
15.12.2023
8.12.2023
104.
HENTBOL BÖLGESEL LİG ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ADANA ( ERKEK ) (1638)
4.12.2023
8.12.2023
30.11.2023
105.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK ) (1558)
4.12.2023
24.12.2023
3.12.2023
106.
FUTBOL BÖLGESEL LİG MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ MARDİN ( ERKEK ) (1513)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
107.
FUTBOL BÖLGESEL LİG AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ AFYON ( ERKEK ) (1515)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
108.
FUTBOL BÖLGESEL LİG NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ KONYA ( ERKEK ) (1517)
4.12.2023
8.12.2023
9.12.2023
109.
FUTBOL BÖLGESEL LİG TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ ( ERKEK ) (1518)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
110.
FUTBOL BÖLGESEL LİG MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MUĞLA ( ERKEK ) (1519)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
111.
FUTBOL BÖLGESEL LİG ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ESKİŞEHİR ( ERKEK ) (1520)
4.12.2023
8.12.2023
3.12.2023
112.
FUTBOL BÖLGESEL LİG ERZİNCAN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ ERZİNCAN ( ERKEK ) (1521)
4.12.2023
8.12.2023
19.12.2023
113.
SALON FUTBOLU 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1546)
4.12.2023
24.12.2023
26.04.2024
114.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1541)
28.11.2023
11.12.2023
5.12.2023
115.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1537)
27.11.2023
12.12.2023
10.12.2023
116.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ATILIM ÜNİVERSİTESİ A GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1536)
21.11.2023
4.12.2023
14.11.2023
117.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ D GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1533)
21.11.2023
29.11.2023
20.11.2023
118.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG TED ÜNİVERSİTESİ B GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1534)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
119.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ C GRUBU ERKEK ANKARA ( ERKEK ) (1531)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
120.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ B GRUBU KADIN ANKARA ( KADIN ) (1532)
20.11.2023
5.12.2023
3.12.2023
121.
BASKETBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1543)
1.10.2023
31.05.2024
4.03.2024
122.
VOLEYBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1544)
1.10.2023
31.05.2024
5.03.2024
123.
FUTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK ) (1545)
1.10.2023
31.05.2024
6.05.2024
124.
HENTBOL 1. LİG . İSTANBUL ( ERKEK - KADIN ) (1547)
1.10.2023
31.05.2024
3.03.2024
125.
BASKETBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1549)
1.10.2023
1.05.2024
15.03.2024
126.
VOLEYBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1550)
1.10.2023
1.05.2024
3.04.2024
127.
TENİS BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK - KADIN ) (1551)
1.10.2023
1.05.2024
4.04.2024
128.
FUTBOL BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1552)
1.10.2023
1.05.2024
5.04.2024
129.
SALON FUTBOLU BÖLGESEL LİG . ANKARA ( ERKEK ) (1553)
1.10.2023
1.05.2024
28.02.2024
BU DÖNEME AİT FAALİYET TAKVİMİ YOK
Başlangıç :
/ Bitiş :
Faaliyet Yeri
ToplantıTarihi / Saati
/
Toplantı Yeri
Güncelleme Tarihi
Talimat
Gruplar ve Fikstür
Puanlar
Copyright © 1996 - 2024 Türkiye ÜniversiteSporları Federasyonu. Designed By
ProsoftBt